• تماس با ما • بدیعی است که اقدام به خرید سرویس از طرف ما به پذیرش قوانین و نکات زیر همراه هست پس لطفا ابتدا چند قانون ابتدائی مطالعه فرمایید
  قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است،فقط در بازه زمانی اعلام شده معتبر است
  سیستم عامل ها: kerio-Mikrotik 6.x-Windows 2003-2008-Linux
  اطلاعات تکمیلی:

  در صورت درخواست کاربر برای سرور های ویندوز 2008 به صورت فایروال مدیریت شده که تا 95% احتمال مشکلات را کاهش خواهد داد.
  سرور های ویندوز 2008 و 2003 به صورت کامل آپدیت ارائه تحویل داده می شود و تعداد زیادی از پورت های غیر ضروری بسته شده اند,در صورت درخواست کاربر پورت ها باز و در صورت دریافت هر گونه اخطار از طرف دیتاسنتر سرویس مسدود خواهد شد و تصمیم گیری بر ادامه ارائه خدمات برای لیدر وی پی اس محفوض می باشد.
  انجام هر گونه حملات که خلاف قوانین باشد سرور مسدود خواهد شد و در صورت ذکر تعهد سرویس با دریافت هزینه آی پی جدید فعال خواهد شد و در صورت تکرار به طور کامل حذف خواهد شد.
  کاربر به هیچ عنوان نباید در تنظیمات شبکه تغییری ایجاد کند.
  پشتیبان گیری از کلیه اطلاعات سرور مجازی و اختصاصی بر عهده کاربر می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل مسئولیتی از بابت بک آپ و اطلاعات کاربران بر عهده ما نمی باشد.
  لیدر وی پی اس هر زمان می تواند اقدام به تغییر قیمت سرویس ارائه شده اعمال نماید.و کاربر می تواند را رعایت قوانین در صورت تمایل سرویس خود تمدید و یا لغو کند.
  بازگشت وجه در شرایطی قابل انجام است که کاربر از منابع سرور استفاده بالایی نکرده باشد که تا 3 ساعت می تواند درخواست لغو سرور مجازی اعلام کند و لیدر وی پی اس به مدت 5 روز کاری هزینه به حساب اعلام شده با کسر هزینه بانکی برگشت خواهد داد.
  سرویس گیرنده موظف هست تیکت های خود کاملا به صورت فارسی اعلام و اطلاعات کامل در تیکت های خود اعلام کند.


  Wednesday, August 28, 2008